Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+2314
KAYITLI NOTER

Artvin Noterleri

Artvin Noterler Listesi

Artvin noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.
Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla beraber hemde bu hakların, gerekli olduğu durumlarda kişinin rızası ile beraber farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla beraber bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, fotoğrafı belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç bir hayli fazla olmasından dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sıkıntıların ortaya çıkması adına zemin oluşturması sebebiyle, bu çerçevede Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisiyse "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.

Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örneğin gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgeler de nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin daha sağlıklı bir biçimde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet sunmaya devam etmektedir.

Belirli bölgeler de hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, hemde insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla beraber, hafta sonu insanların muhtemel noter ihtiyaçlarının da bu biçimde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla beraber bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.

Artvin Bölgesinde Noter mi Arıyorsunuz? Artvin
Noterleri, Harita ve Adresleri Türkiye'nin En Büyük Nöbetçi Noter Sorgulama Platform.

Artvin nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Merkez Mah. 7 Mart Caddesi Kat:1 No:21/115 08300 Ardanuç / Artvin
Ardanuç
Cumhuriyet Meydanı Tuzcuoğlu İş Hanı K:2 Arhavi / Artvin
Arhavi
Çarşı Mah.İnönü Cad.Yıldız İş i No:25/102 Merkez / Artvin
Merkez
Merkez Mahallesi Cami Caddesi No:10-1 08400 Borçka / Artvin
Borçka
İş Mrk. K:4 N:156 Hopa / Artvin
Hopa
Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:42-A Kemalpaşa / Artvin
Kemalpaşa
Küre Mah. İsrafil Kışla Cad. No:50-A Murgul / Artvin
Murgul
Yeniköy Mah. Ağaçlı Sokak Mecit Tokdemir Apt. No:8 D:10/3 Şavşat / Artvin
Şavşat
Yenimahalle Cd. N:3/A 08800 Yusufeli / Artvin
Yusufeli
İl seçiniz
Copyright 2024 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır
Anasayfa
Noterler
Nöbetçi N.
Yakın N.
Noter Ekle
İletişim