Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+2314
KAYITLI NOTER

Sinop Noterleri

Sinop Noterler Listesi

Sinop noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.
Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla beraber hemde bu hakların, gerekli olduğu durumlarda kişinin rızası ile beraber farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla beraber bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, fotoğrafı belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç bir hayli fazla olmasından dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sıkıntıların ortaya çıkması adına zemin oluşturması sebebiyle, bu çerçevede Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisiyse "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.

Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örneğin gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgeler de nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin daha sağlıklı bir biçimde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet sunmaya devam etmektedir.

Belirli bölgeler de hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, hemde insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla beraber, hafta sonu insanların muhtemel noter ihtiyaçlarının da bu biçimde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla beraber bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.

Sinop Bölgesinde Noter mi Arıyorsunuz? Sinop
Noterleri, Harita ve Adresleri Türkiye'nin En Büyük Nöbetçi Noter Sorgulama Platform.

Sinop nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Yalı Mah.Belediye Cd.Cemil Karahan İşhanı K:2 N:47 57400 Ayancık / Sinop
Ayancık
Zincirlikuyu Mah.Adnan Menderes Bulvarı N:6/2 K:1 Boyabat / Sinop
Boyabat
Kırçal Mah. İtfaiye Cad. No:1/B Dikmen / Sinop
Dikmen
Belediye Altı N:1 57700 Durağan / Sinop
Durağan
Gürsel Sok. No : 6 / A 57800 Erfelek / Sinop
Erfelek
Hamidiye Mah. Selvi Cad. No:2-G 57600 Gerze / Sinop
Gerze
Merkez Mah.Mebus Hilmi Biçer Cad.Özel İdare İş Hanı N:74/A Saraydüzü / Sinop
Saraydüzü
Cami Kebir Mah.Aşağı Hamam Yokuşu N:5/A 57000 Merkez / Sinop
Merkez
Yeni Mahalle Kemalettin Sami Paşa Cad. No:30/B Merkez / Sinop
Merkez
Belediye Binası Kat:3 57900 Türkeli / Sinop
Türkeli
İl seçiniz
Copyright 2024 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır
Anasayfa
Noterler
Nöbetçi N.
Yakın N.
Noter Ekle
İletişim