Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+2314
KAYITLI NOTER
Lütfen işlem yaptırmak istediğiniz noterliğe gitmeden önce, telefon ile arayıp açık olup olmadığını teyit ediniz.
Nöbetçi Noter uygulamamızı indirebilirsiniz.

Ardanuç Noterliği

  • Yetkili: Şeniz Civil
  • Artvin / Ardanuç
  • Adres: Merkez Mah. 7 Mart Caddesi Kat:1 No:21/115 08300 Ardanuç / Artvin
  • Fax: 0466 611 21 49
  • Telefon: 0466 611 21 49
  • Asil/Vekil: A
  • Noter Sınıfı: 3
  • Noterlik Sınıfı: 3

Nöbetçi Noter Sorgulama

Ardanuç noterliği Artvin ili Ardanuç ilçesinde bulunmaktadır.
Noter; çok fazla kişinin ihtiyaç duyduğu bir meslek grubu olmakla beraber noterlerin bilhassa hafta sonları kapalı olmasından dolayı insanlar sıkıntıya düşmektedir. İnsanların noterlerin kapalı olmasından dolayı yaşamış olduğu mağduriyetlerin giderilmesi noktasında farklı çözüm yolları geliştirilmiştir. Adalet Bakanlığı; insanların bu sıkıntılarını gidermek adına nöbetçi noter uygulamasına geçmiştir.

Nöbetçi Noter Hangi Görevlere Sahiptir?

Nöbetçi noter ile noter arasında herhangi bir fark yoktur. Birçok kişinin aşina olduğu nöbetçi eczane kavramını nöbetçi noter için de örnek gösterebilirsiniz. İnsanların hem hafta içi hem de hafta sonu ilaç ihtiyacı olabilir. Fakat, hafta içi istediği ilacı bulabilen kişinin hafta sonu böyle bir imkanı olmayacaktır. Çünkü, eczanelerin hafta sonu kapalı olduğunu söylemeliyiz. Bu bağlamda, insanların ilaç ihtiyaçlarının hafta sonu da karşılanması noktasında nöbetçi eczane uygulaması yapılmaktadır. Yıllardan bu yana nöbetçi eczanelerin var olduğunu söyleyebiliriz. Nöbetçi noter; insanların notere duymuş olduğu ihtiyacın cumartesi ve pazar günleri de karşılanabilmesi adına ortaya konmuş bir çözümdür. Nöbetçi noter sayesinde insan ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi hedeflenmektedir. Belirli bölgelerde hizmet verecek olan noterlerin belirlenmesi ile insanların hafta sonunda noter ihtiyaçlarının karşılanması sağlanmaktadır. Bu sayede, hem insanların hafta sonlarında mağdur olmaması söz konusu olurken hem de hafta içi yoğunluk yaşanması ortadan kaldırılmaktadır. Çok fazla dosyanın hafta sonuna sarkması; noterlerin hafta içi günlerde yoğun bir şekilde çalışmasına sebep olmaktadır. Bu yoğunluk yüzünden birçok kişinin işleri ertelenmek zorunda kalır.

Nöbetçi Noter Hangi Saatlerde Çalışır?

Nöbetçi noterin çalışma saatleri ile hafta içi günlerdeki çalışma saatleri arasında noterlerin arasında şöyle fark vardır.Nöbetçi noterler; Cumatesi günleri 10.00 ila 16.00 pazar günleri 10.00 ila 14.00 arasında çalışırlar.
Copyright 2024 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır
Anasayfa
Noterler
Nöbetçi N.
Yakın N.
Noter Ekle
İletişim